Ürün Kullanımı

 


Multiflex Xtreme kolay bir kullanım ve uygulama özelliklerine sahiptir. Teslim aldığınız orijinal ürün gerek kurulum gerek ise kullanım olarak hemen herkesin kolayca yapabileceği detaylar içermektedir. Gerekli kullanım bilgileri orijinal ürün ambalajı ile birlikte size teslim edilmektedir. Ürünü anlatıldığı gibi kullanmanız önerilmektedir. Yardım ve destek için müşteri temsilcilerimiz ile de iletişime geçebilirsiniz.

 


Cazip Fiyatlar


Sitemiz güncellenen yeni fiyat listesi ile ürün siparişi veren müşterilerimiz için 1 adet 69 tl ve 2 adet 129 tl olarak satış imkânı sunmaktadır.

 

Ödeme Seçenekleri Nelerdir?


Ürün satın almanın son ayağı olan ödeme kısmı sitemizde farklı seçenekler ile sunulmuştur. Çünkü her bir müşterimizin farklı bütçe durumu ve değişik ödeme tercihleri bulunmaktadır. Ürün için ödemenizi teslimat sırasında kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Bu sistemde nakit para ve ya kredi kartı kullanabilirsiniz. Ancak bazı müşterilerimiz online ödeme kanallarını da tercih edebilmektedir. Havale ve ya EFT yaparak ödemelerini gerçekleştirmektedirler.
 

hizli-kargo

Neden Biz?